NTA - ERP


گزارش های تجاری دقیق و در لحظه
خدمت رسانی بهتر به مشتریان با افزایش کارایی
 کاهش هزینه ها و خطاهای انبارداری
بهبود جریان نقدینگی
مدیریت انبارش و کارایی زنجیره تامین
رهایی از فایلها و پلتفرم های جداگانه و پراکنده
بهبود فرایند های تجاری و کارامدسازی امور روزانه 

سفارشی سازی

پیشنهاد ما همواره حرکت به سمت استاندارد سازی فرایندهای اصلی میباشد و سفارشی سازی سیستم قبل از شروع بکار ماژولهای استاندارد هرگز پیشنهاد اول ما نیست. ما شایستگی و قابلیتهای خود را در تحویل سیستمهای ERP با کیفیت به نمایش میگذاریم. توسعه دهندگان متخصص و قابل اعتماد ما بطور مستمر درحال بهبود و بروز نگه داشتن مهارتها و تکنولوژی های مورد استفاده در حوزه ERP هستند. ما تمام عملیاتهای تجاری شما را بوسیله فراهم آوردن سرویسهای سفارشی سازی، در یک مجموعه ساده و طراحی شده برای شما ارائه میدهیم.

مبتنی بر ابر

هاستینگ سریعتر ادوو بدین معنی است که تیم های کاری میتوانند به وسیله ارتباطات کاری، امور اداری خود را با کارایی بیشتر به اتمام برسانند. بنابر این بدیهی است که تمام تلاش را برای یافتن بهترین هاستینگ به کار ببرید!اودو را با بهترین عملکردی که میشود مجسم کرد، روی پلتفرم ما تجربه کنید، بعلاوه با قابلیت استیجینگ میتوانید اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید که هیچ چیز دیتابیس های ارزشمند شما رو تهدید نمیکند.

راه اندازی روی سرور شخصی

کارشناسان نماد توسعه آریا افراد متخصص و دارای تجربه در امور راه اندازی پروژه هستند که پس از اثبات شایستگی علمی و عملی خود بطور مستقیم از شرکت اودو تاییدیه دریافت کرده اند و همین امر آنها را متمایز از دیگران و قابل اعتماد میکند. ما در نماد توسعه آریا، قادر به شناسایی روشهای کارآمد و جهانی برای راه اندازی یک ERP همه فن حریف در شرکت شما هستیم. بنابراین تنها چیزی که لازم هست شفاف شود فهم دقیق نیازمندی شماست و دیگر هیچ محدودیتی باقی نخواهد ماند.

تجربه کاربری و پشتیبانی

نرم‌افزار ما با طراحی جذاب و قابلیت‌های شفاف و ساده برای همه کاربران، تجربه کاربری آسانی را فراهم می‌کند به علاوه اطمینان از اینکه یک پشتیبان قابل اعتماد دارید که همیشه در کنارتان خواهد ایستاد، عنصر کلیدی است که در نماد توسعه آریا ارائه میشود. شما میتواندی از روش های مختلفی از جمله تماس مستقیم، تیکتینگ یا ایمیل با کارشناس خود در نماد توسعه ارتباط داشته باشید و با آرامش خاطر و فارغ از هیچ گونه نگرانی، مشکل یا ابهام پیش آمده را پشت سر بگذارید.

 

چرا انتخاب یک پارتنر اودو برای راه اندازی مهم است؟

استفاده از یک پارتنر متخصص که از شرکت ادوو آموزشها و مجوزهای لازم را دریافت کرده است منافع ریادزی برای شرکت شما به ارمغان خواهد آورد. برخلاف دیگر خدمات دهندگان ادوو در ایران، نماد توسعه آریا توسط شرکت ادوو تایید شده و فرایندهای لازم در این خصوص را طی کرده است.

 

دید کلی به تمام ماژولها

در طی فرایند فهم کلی کسب و کار شما، شرکای اودو روی تمامی نیازهای شما اشراف پیدا خواهند کرد و  با کمک تجربه و آموزش مجزای هر ماژول که دیده اند، لیستی از کارامد ترین ماژول های اودو برای شما در نظر میگیرند تا علاوه بر اینکه تمام نیازهای شما را پوشش دهند از شلوغی و پیچیدگی سیستم شما جلوگیری کند.

ارایه تخصصی ترین هاستینگ اودو

این کارشناسان با مدل ها و هاستینگ های مختلف اودو در سطح جهانی دست و پنچه نرم کرده اند و میتوانند با اطمینان بیشتری بهترین مدل هاستینگ و راهکار آن را توصیه کنند تا به بهترین عملکرد بر اساس نیازمندی شرکت شما برسد. 

اشراف جامع به اودو

از آنجایی که کارشناسان ما، شرکای تایید شده شرکت اودو هستند، دانش و تجربه کاملی در مبحث راه اندازی اودو کسب کرده اند که این امر آنها را به بهترین گزینه های این کار تبدیل کرده است.

کارکنان متخصص

پارتنرهای اودو با توجه به دستورالعمل های منتشر شده از این شرکت، افرادی را بکار میگیرند که در مبحث کاربری و فنی این پلتفرم دارای شایستگی باشند و بتوانند مانند توسعه دهندگان این ماژولها، مشاوره هایی به مشتریان ارائه دهند. 

دسترسی به تمام امکانات

از آنجایی این افراد، نمایندگان ارائه خدمات تایید شده توسط اودو هستند آنها به تمام کدها و ماژولهای توسعه این پلتفرم دسترسی دارند. بعلاوه دسترسی به کدهای منبع و رویه های توسعه برای گیتهاب از مزایای دیگری است که در دسترس آنها میباشد. 

بهترین مپینگ فرایندها

تبهر داشتن در توسعه اودو به این افراد کمک میکند تا فرایندهای تجاری را بوسیله این پلتفرم با پیروی از فرایندهای استاندارد شده بخوبی مپینگ کنند.

کارشناس راه اندازی و مهاجرت به اودو

پارتنرهای اودو از بهترین نمونه های اجرا شده اودو جهت راه اندازی پروژه های جدید پیروی میکنند. بنابراین در بحث مهاجرت به اودو، آنها قادر خواهند بود انتقال اطلاعات را طوری انجام دهند که این اطلاعات به همان خوبی که در نرم افزار قبلی مورد استفاده بوده در ماژولهای اودو نیز بکار گرفته شود.

تبهر در توسعه استاندارد

بر اساس اینکه اودو یک نرم افزار قابل سفارشی سازی میباشد و احتمال مواجه با خطا در طی پروسه توسعه آن توسط افراد متفرقه بالاتر میباشد، درحالی که در مورد پارتنرهای اودو این ریسک بدلیل پیروی از جریان استاندارد رسمی اودو کاهش میابد.

مشاوره بصرفه ترین مدل

و اما در مورد جنبه های هزینه ای، پارتنرهای اودو قادرند بهترین و جامه ترین توصیف از مدلهای قیمتگذاری اودو داشته باشند شامل جنبه هایی از قیمت که از دید افراد غیر حرفه ای پنهان میماند و هزینه های حاشیه ای راه اندازی و نگهداری.

استفاده از تجربه موفق شرکت نماد ایرانشرکت نماد توسعه آریا همواره با شرکت نمادایران که از سال 1367 در زمینه ارائه راهکارهای نرم افزاری به سازمانها و صنایع مختلف شروع به فعالیت کرده است، ارتباطی مستمر و سازنده را در زمینه تبادل تجربیات و دانشهای تخصصی این حوزه حفظ کرده است. این ارتباط از طرفی باعث چابکی و تسهیل بروز بودن همیشگی شرکت نمادایران میشود و از طرفی دیگر نوآوری ها و تکنولوژی های پیشتاز در شرکت نماد توسعه آریا همواره شانس انطباق با مفاهیم و چارچوب آزمون شده را دارند.

کارشناسان تاییده شده توسط شرکت ادووچنانچه پیشتر اشاره شد،تمامی کارشناسان و سرپرستان این شرکت که مسئولیت انطباق سیستم ERP را با نیازهای شرکت ها برعهده میگیرند، پس از آموزشهای پیچیده در این حوزه،وارد فرایند ارزیابی توسط شرکت اودو بلژیک میشوند و بعداز دریافت گواهی های معتبر این شرکت ،اقدام به ارائه مشاوره و ارائه پیشنهادات خود در زمینه چگونگی راه اندازی یک سیستم برنامه ریزی منابع سازمان در شرکتهای مخاطب میکنند.

پارتنر شرکت ادوو از سال 1389


شرکت نماد توسعه آریا فرایند اتصال به شرکت اودو را بصورت رسمی و مستقیم شروع کرد و موفق به دریافت مقام شراکت با شرکت اودو (پارتنرشیپ) شد. شایان ذکر است که با سخت تر شدن تحریمهای اقتصادی بر ایران، شرکت اودو به ناچار اسم این شرکت را از لیست پارتنرهای خود حذف کرد اما شرکت نماد توسعه آریا همچنان ارتباط خود را با شرکت اودو حفظ کرده است.